Albania 2017 ;)

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Albania 2017 ;)

Post autor: as1 »

Witajcie ;)
Być może część z Was widziała moje relacje z poprzednich moich wypraw z zeszłych lat które starałem się opisywać na tym forum. W tym roku korzystając z uprzejmości seniora franca chciałbym zaproponować Wam wyprawę turystyczno łofrołdową do Albanii. Proponuję dwa terminy, pierwszy to 16-30.07 i drugi 31-13.08.2017. Długo myślałem nad czasem wyprawy i myślę że z dojazdem dwa tygodnie będę optymalne, tydzień to troszkę za krótko. W trakcie naszej wyprawy pojedziemy do m. in. Theth, Butrintu, obejrzymy niebieskie źródła i wiele wiele innych. Będziemy nocować nad morzem na plaży. Pogoda w tym terminie w Albanii jest upalna i właściwie nie pada. Większość noclegów będzie na dziko, czasem zatrzymamy się na polu namiotowym. Trasa przejezdna dla seryjnego auta 4x4. Większość tras w Albanii nie będzie asfaltowa, o to w zasadzie chodzi ;). Przejedziemy przez góry "przeklęte" i przepłyniemy promem przez jezioro Komani.
Jeśli nie pasują Ci terminy, możesz dołączyć później, lub wcześniej odjechać, wszystko jest do dogadania.
Cena za auto to 1999 zł.
Cena za osobę jadącą w moim aucie to 1300 zł za osobę.
Wyprawa dojdzie do skutku jeśli zbiorą się co najmniej trzy auta.
Jeśli macie jakieś pytania to śmiało dzwońcie 509 741 114.
Mój mail p.potocki@tworczy-domek.pl
Na koniec wrzucam jeszcze krótki filmik z ostatniej naszej wyprawy do Albanii:
https://www.youtube.com/watch?v=-sdOuerojEM

zapraszam serdecznie,
as ;)
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: Albania 2017 ;)

Post autor: as1 »

Aha, nie dopisałem jest to cena brutto, wystawiam fv. ;)
ODPOWIEDZ